Najwyższa jakość
Nasze urządzenia i wyroby są wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Stal nierdzewna lub kwasoodporna, użyta do budowy jest zawsze certyfikowana pod względem składu chemicznego. Nasze wyroby są konstruowane pod kątem rzeczywistych oczekiwań naszych klientów. Do produkcji używamy komponentów wytworzonych w renomowanych firmach znanych na całym świecie.
Serwis i gwarancja
Nasza firma daje wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy z naszymi klientami. Na nasze wyroby udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.
Konkurencyjne ceny
Jesteśmy na rynku od ponad piętnastu lat. Nasza sprzedaż nie ogranicza się tylko do rynku krajowego. Ceny naszych wyrobów są być konkurencyjne na tle innych producentów tej samej branży. Wygrywamy nie tylko ceną, ale również wysoką jakością. Te czynniki pozwalają odnieść sukces firmie, a najważniejsze zadowolić naszych klientów.
O firmie

Firma MAGMA ASEPTIC zajmuje się produkcją higienicznych tras kablowych. Proponowane przez nas trasy kablowe wykonane z prętów ze stali szlachetnej AISI 304 lub AISI 316L są wyposażeniem wielu hal produkcyjnych w kraju i zagranicą. Otwarta ażurowa konstrukcja sprawia, że z dużą łatwością można utrzymać wysoki standard higieny. Odporność materiałowa powoduje, że można stosować je wszędzie tam, gdzie jest agresywne środowisko lub mycie odbywa często z użyciem silnych detergentów. Niezaprzeczalną cechą jest również łatwość kontroli przez służby techniczne ciągów kablowych, pneumatycznych, magistral informatycznych. Nasz wyrób jest montowany we wszystkich działach produkcji spożywczej, farmaceutycznej, chemicznej, oraz elewatorach zbożowych, cementowniach, w energetyce ciepłowniczej.

 

Zajmujemy się również technologiami mycia w wielu gałęziach przemysłu spożywczego. Jesteśmy producentem urządzeń do średniociśnieniowego mycia pianowego, zarówno przenośnych urządzeń po rozległe systemy stacjonarne. Nasze urządzenia pracują w mleczarniach, zakładach mięsnych, oraz zakładach przetwórstwa owocowego. Produkujemy również jednostki dozujące chemię myjącą. Prowadzimy kompleksową obsługę naszych klientów od projektu, poprzez realizację, do uruchomienia i szkoleń załogi. Zapewniamy fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.